Essilör progresif cam fiyatları

Essilör progressive gözlük camı fiyat listesi Varilux S Design Short Varilüx S 2 Varilux S 4D Physio 3.0 Short Comfort 3.0 BLUE UV Capture Comfort NE Liberty 3.0  Varilux Starter Myopilux Plus Max Progressive camlar Varilux Digitime Eyezen start blue UV Capture Transitions GEN-8 1.50 1.53 1.56 1.57 1.58 1.59 1.60 1.61 1.67 1.74 AS Lineis crizal forte uv transitions VII  prevencia ormix orma xperio airwear stylis Kahverengi Füme Yeşil Xperio Polarize crizal alize activations supra Transitions 7 Crizal Drive Eyecode Crizal Sapphire Ormex Lineis Varilüks İndex 1,50 1,53 1,56 1,57 1,58 1,59 1,60 1,61 1,67 1,74 Regular Short Multifree Luxy Gold Multifree Ultra HD Multifree HD  Multifree Xtra Multifree Fresh Multifree Soft Adaptation Transitions VII acclimates Xperio Polarize Fotokromik Crizal Easy Blue Platinum Xxtra Precal bifokal trifokal mineral dar kanal geniş kanal progresif cam dizayn çeşitleri fiyatları

Açıklama

Essilör progressive gözlük camı fiyatlarını öğrenmek ve sipariş vermek için lütfen reçetenizi bize  whatsapptan ulaştırın en kısa sürede fiyatlandıralım ve istanbul ilindeki tüm adreslere progressive gözlük servisi uzman ekibimiz tarafından verilecektir.

BAĞDAT CADDESİ: 0216 385 43 85  Whatsapp https://wa.me/902163854385

NİŞANTAŞI: 0212 232 24 99    Whatsapp  https://wa.me/902122322499

NOT:İSTANBUL DIŞI ŞEHİRLERE GÖZLÜK MONTAJ HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR.

Progressive (Progresif) Varilux (Varilüks) Trifocal (Trifokal) Multifocal (Multifokal) Bifocal (Bifokal) ikisi bir arada üçü bir arada çok odaklı uzak orta yakın gözlük camı fiyatlarını öğrenmek için mağazalarımızın telefon ve aynı zamanda whatsapp numaralarından iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.Mağazalarımıza gelen müşterimiz liste fiyatı üzerinden indirime ek olarak bir indirim daha uygulanacaktır.İddia ediyoruz en uygun fiyatları biz veriyoruz.

ÖNEMLİ NOT: Alacağınız gözlük camı markasının ve türevinin ne olduğunu bilmeniz açısından mutlaka garanti belgesini talep ediniz.Uzak yakın bir arada gözlük cam montajı,odak noktası,optik merkezlemesinin düzgün bir biçimde gözünüze göre ayarlanması cam kalitesi kadar önemli bir detaydır.Satın aldığınız cam markasını marka bazında düşünmeyerek içeriksel detay versiyonunu bilerek fiyat araştırmasını yapmanızı öneririz.Küçük bir örnek verecek olursak İphone 6s 128 gb gibi içeriksel detayı bilerek fiyat araştırıp ancak sağlıklı çözüme ulaşabilirsiniz çünkü her markaya ait en dar kanal veya en geniş kanal şeklinde herkesin bütçesine uygun versiyonlar vardır.

Progresif cam fiyat ve özellikleri,Progressive cam fiyat ve özellikleri

progresif gözlük

CK OPTİK 1996 yılında başlayan gözlükçülük tecrübesi ile, bünyesindeki eğitimli ve deneyimli optisyenleri ile, İstanbul il sınırları içerisindeki kullanıcılara istedikleri adreste yüz yüze progresif gözlük camları ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

PROGRESİVVE GÖZLÜK CAMI NEDİR

Çok odaklı camlar ya da multifocal gözlük camları presbiyopik çağdaki (40-50 yaş arası) hastaların gözlük takıp çıkarmadan uzağı ve yakını aynı camın içinden bakarak keskin görebilmeleri için tasarlanmış camlardır. Bunlar içinde bifokal camlar iki odaklı, trifokal camlar ise üç odaklıdır,uzak orta ve yakın olarak üçü bir arada gözlük camı türüdür, günümüzde çoğunlukla çok odaklı varilux progresif (kesintisiz geçişli) uzak  yakın ikisi bir arada gözlük camı dizaynları tercih edilmektedir, bunlar aşağı yönde odak uzaklığı değişen çok görüşlü camlardır. Progresivve camlarda dışarıdan bakıldığında uzak ve yakın kısımları arasında geçiş görülmez. Bu tür camlar tüm uzaklıkları net görme olanağı sağlarlar. Camların üst tarafında uzak mesafe görme bölgesi, ortada geçiş alanı-progresif bölgesi, altta yakın mesafeyi görme bölgesi ve yanlarda da düzensizlik bölgelerinden oluşan tasarımları vardır.

PROGRESİVVE CAMLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

progresif gözlük camı markaları Progresivve camlar bir tek gözlük camı içerisinde uzak orta yakın uzaklıkta yumuşak ve net görme çözümü sunmaktadır.

progresif gözlük camı nedir Yumuşak ve net görme çözümünü görüntü atlaması veya geçiş olmadan başarabilmektedir.

progresif gözlük camları Progresivve cam tasarımında kullanıcının bireysel özellikleri ne kadar iyi tespit edilirse görme kalitesi ve alışma süreci o derece kısa sürer.

progresif gözlük camları fiyatları Tüm progresivve gözlük camlarının alt tarafları diğer camlara göre daha içbükeydir.

progresif gözlük çerçeveleri Gözlük camlarının üst tarafları uzak mesafenin görülebilmesini sağlar, alt kısımla arasında küçük bir geçiş alanı vardır, bu alana progresif geçiş alanı denilmektedir.

PROGRESİVVE GÖZLÜK CAMI SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

progresif gözlük fiyatları Gözlük camı alınmadan önce kişisel olarak bir optisyene danışılmalıdır. CK OPTİK 0216 385 43 85 numaralı danışma hattı ile bu hizmeti tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunmaktadır.

progresif gözlük kullananlar Optisyen ile görüşme yapacak kullanıcı hastalık geçmişi ile ilgili tüm detayları paylaşmalıdır. Kullanıcının günlük hayatında hangi görme koşullarının önemli olduğunun belirlenmesi, gözlük camlarının ayarları için hayati bir öneme sahiptir.

progresif gözlük kullanımı Progresivve camlar kişiye özel olduğu için, danışmanlık alınan optisyenden cam ve çerçevenin kullanıcıya neler sunabileceğini detaylı olarak anlatması istenmelidir.

progresif gözlük nedir Alınacak cam ve çerçevenin yüzünüzde nasıl duracağı ve hangi bölgelerden baktığınızda hangi mesafenin görüneceği tam olarak öğrenilmelidir.

progresive gözlük Satın alınacak camların doğru ayarlanması çok önemlidir ve optisyene danışıldıktan sonra gerekli görülmesi halinde göz muayenesinin tekrar yapılması gerekebilir.

progresive gözlük camı Gözlük camlarının en iyi performansı gösterebilmesi için gözbebeği merkezinin gözlük camının merkezine hizalanması gerekmektedir.

PROGRESİVVE CAMI KULLANILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

progresive gözlük camı fiyatları Progresivve gözlük satın alındıktan sonra, cam kullanımı için optisyenin tavsiyeleri dikkate alınmalıdır, kullanıcının çalıştığı iş alanı, hobileri, duruşu ve başının şekline göre belirlenen tavsiyeler daha rahat bir kullanım imkanı sağlayacaktır.

progresive gözlük camı markaları İlk defa progresivve cam kullananların yeni gözlük camlarına alışmaları için biraz zaman ihtiyaç vardır. Bu süre kullanıcıya göre değişmekle birlikte genellikle 7-10 gün arasındadır. Bu süre içerisinde kullanıcının gözü ve beyni camın farklı dioptric özelliklerine alışmayı öğrenmiş olur.

progresive gözlük kullanımı Gözlük camlarına hızlı adapte olmak için gözlüğün her gün kullanılmalıdır. Daha iyisi tüm gün boyunca kullanılmasıdır.

progressive gözlük cam Progresivve gözlük camı kullanılırken genel olarak alışılması gerekenler aşağıdaki gibidir.

progressive gözlük cam fiyatları Gözlük camının kenar kısımlarında hafif bulanıklık ve bozukluklar.

progressive gözlük camı Camın alt kısmı yakını görme alanı olduğu için kısa mesafelerde başın daha fazla hareket ettirilmesi.

progressive gözlük camı fiyatları Camın alt bölgesinden yakın, üst bölgesinden uzak mesafelere bakılması gerektiği. Tam tersi yapıldığında her şey bulanık görünecektir.

GÖZLÜK KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

progressive gözlük camı markaları Gözlük, ayarlarının ve dengesinin bozulmaması için, mutlaka çift el kullanılarak takılıp çıkartılmalıdır.

progressive gözlük fiyatları Gözlük pantolonun veya gömleğin cebinde taşınacaksa mutlaka kılıfının içerisinde olmalıdır.

progressive gözlük kullanımı Gözlük kullanılmadığı zamanlarda, camlarının çizilmemesi için, sert yüzeylere temas edecek şekilde yani ters olarak bırakılmamalıdır. Kullanılmadığı zamanlarda kutusunda muhafaza edilmelidir.

multifokal lens nedir Gözlükler çanta (el çantası veya bavul) içerisinde taşınırken mutlaka kılıfı içerisinde muhafaza edilmelidir.

progresif optik gözlük Optik ve güneş gözlükleri ile kesinlikle denize ve havuza girilmemelidir. Girildiği takdirde camların kaplama özellikleri tuzdan ve klordan zarar görerek işlevini yapamaz hale gelir. Çerçeveler ise hammaddesine göre tuzdan dolayı çeşitli zararlar görebilmektedir.

progresif gözlük istanbul Çerçeve ve cam temizliği özel üretilmiş temizleme sıvıları ile ya da akan suyun altında durulayarak yapılmalıdır. Gözlük camları mutlak microfiber temizleme bezleri ile temizlenmelidir, peçete, kıyafet, vb. nesneler ile temizlenmesi durumunda camlar çizilir ve görme kalitesi düşer.

progresif gözlük çeşitleri Gözlük camları orta köprüden iki parmakla tutularak ve fazla bastırılmadan temizlenmelidir.

İncelemeler

  1. blank

    Nesrin Aydın

    Bende yeni aldım fiatı çok fazla geldi İlk etapta kullanmaya başlayınca farkı anladım hem uzak hem yakın ışık kırıcı özelliğı aynı zamanda üstüne klipsli güneş gözlüğü takılıyor beğendim ben

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram
web tasarım halı yıkama sineklik